Zvolte ten nejlepší povrch

Dodáváme kvalitní povrchy do fitness center jako jsou rolony nebo gumové puzzle desky!

Profi podlaha do fitness

Pryžové povrchy vyvíjené pro podlahy fitness center jsou dimenzované na extrémní lokální zátěž. Gumovou podlahu do fitka je možné realizovat jako skládanou zámkovou dlažbu (puzzle s žebrováním i bez něj), nebo položením gumové vrstvy v pásech (rolony).  

Proč zvolit pryžovou podlahu?

 · Výborně tlumí zvuky a otřesy a nárazy
·  Snadno se instalují, některé typy lze položit svépomocí
·  V nabídce máme širokou barevnou škálu vzorů
·  Pryžová dlažba (puzzle) se snadno opravuje nebo rozebírá
·  Dodáváme v různých rozměrech, tloušťkáchhutnosti 

Prohlédněte si naše realizace vnitřních povrchů fitness center.

Pryžové puzzle desky

Pryžové dlaždice ve tvaru puzzle jsou oblíbenou podlahovou krytinou do fitness center pro své dobré tlumící vlastnosti. Používají se nejen pod fitness stroje ale také do tělocvičen kontaktních sportů. Dodáváme je v rozměrech 986x986 mm nebo 1972x986 mm. Pokládka je snadná i svépomocí, stejně snadno se i opravují či rozebírají. V nabídce máme mnoho barevných vzorů.

Pryžové puzzle s žebrováním

Tyto speciální fitness desky pro extrémně namáhané plochy jsou ze spodní strany opatřeny žebrováním pro výrazné tlumení nárazů, zvuků a vibrací. Dobře sloučí pro povrchy, kde se používají těžké činky, na vzpírání nebo v tělocvičnách bojových sportů. Tloušťka vrstvy je od 30 do 100 mm, v rozměrech 1000x1000 mm.

Podlaha v rolích

Podlaha v rolích – tzv. rolony jsou další alternativou se stejně dobrými tlumícími výsledky jako puzzle.  Rolony na fitness podlahy dodáváme v rolích o délce 10 až 15 metrů. Výška gumové vrstvy může být od 3 do 10 mm, hustota materiálu je podle typu použití od 730 do 1050 kg/m3.

Gumové kotouče na crossfit

Hledáte plně gumové kotouče pro vzpírání se středy pro olympijskou osu? Díky gumě kotouče nepoškozují podlahu, jsou vhodné také do bytu a domácích posiloven. Průměr kotouče je 450 mm s vnitřním průměrem 51 pro osu. Váhy kotoučů od 5 do 20 kg. Nabizíme možnost výroby kotoučů s vlastním logem. Kotouče dodáváme v sadě i jednotlivě.